Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Lipia Góra - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

270 000 zł150 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

NA sprzedaż dom W lipiej górze Gmina Szamocin, powiat chodzieski. Przedmiotem sprzedaży jest budynek wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 150 m, posadowiony na działce gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Snochowice

Snochowice(Lipia Góra + 12 km)

830 000 zł211,60 m² 3 922,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

| na sprzedaż nieruchomość składająca się z wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 153,5 m2 (powierzchni całkowitej 211,6 m2 ), zlokalizowanego na działce o powierzchni 6000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Kobylec

Kobylec(Lipia Góra + 24 km)

799 000 zł60,20 m² 13 272,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Nieduży dom po kapitalnym remoncie nad Jeziorem Kobyleckim sauna, stacja ładowania samochodów elektrycznych, sąsiedztwo lasu i jeziora Przedmiotem oferty jest działka o pow. 241m 2 zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Jeziorna

Ocypel(Lipia Góra + 23 km)

1 299 000 zł297,52 m² 4 366,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Atuty: * Przestronny dom z wieloma opcjami użytkowymi - doskonały dla dużej rodziny bądź inwestora * Atrakcyjna lokalizacja - zaledwie kilka kroków od jeziora, lasów i licznych szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Mieronice

Mieronice(Lipia Góra + 18 km)

1 499 000 zł242,78 m² 6 174,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Marzysz o życiu z dala od miejskiego zgiełku, w miejscu, gdzie każdego dnia budzą Cię śpiew ptaków i widok malowniczych krajobrazów? Ta nieruchomość to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kaczory(Lipia Góra + 23 km)

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 552 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący w Kaczorach k. Piły - komfort, natura i spokój! Cena: 1150 000zł Powierzchnia domu: 150m Powierzchnia działki: 4552 m Lokalizacja: kaczory, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kwidzyn

Bajkowe,Kwidzyn(Lipia Góra + 20 km)

866 000 zł303,83 m² 2 850,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:828 m²

Dom wolnostojący wraz z lokalem na wynajem Biuro Nieruchomości Apartament oferuje Państwu: budynek mieszkalny wraz z lokalem na wynajem z osobnym wejściem. Zlokalizowany jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wda(Lipia Góra + 18 km)

680 000 zł126 m² 5 396,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Spokojna lokalizacja w otoczeniu lasów oraz duża, zagospodarowana działka to idealne warunki do życia blisko natury. Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 126 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Glina

Glina(Lipia Góra + 20 km)

450 000 zł66 m² 6 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Oferta Na sprzedaż dom mieszkalny wolnostojący o powierzchni zabudowy 150 m2 na dużej działce o powierzchni 0,9800 ha w miejscowości Glina gm. Sadlinki z zabudowaniami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Rusinowo

Rusinowo(Lipia Góra + 22 km)

1 590 000 zł271 m² 5 867,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:31 546 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży - nowoczesne gospodarstwo rolne z domem, sadem, stawem i pełną infrastrukturą w województwie pomorskim Lokalizacja: rusinowo, gmina Sadlinki, powiat kwidzyński.